Bazin de înot - Scoala Gimnaziala Nr. 3

Caută

Despre noi > Baza materială

TARIFE BAZIN ÎNOT

• INIŢIERE ÎNOT (CEI CARE NU ŞTIU SĂ ÎNOATE)
-- 15 lei/ora pentru preşcolari şi pentru elevii altor şcoli (abonament lunar de 4 ore = 60 lei sau de 8 ore = 120 lei);
-- 12,50 lei/ora pentru elevii Şcolii Gimnaziale nr. 3 Suceava (abonament lunar de 4 ore = 50 lei  sau de 8 ore = 100 lei).

• AGREMENT ÎNOT ELEVI
-- 10 lei/ora pentru elevii Şcolii Gimnaziale nr. 3 Suceava (abonament lunar de 4 ore = 40 lei sau de 8 ore = 80 lei);
-- 12,50 lei/ora pentru elevii altor şcoli (abonament lunar de 4 ore = 50 lei; 8 ore = 100 lei).

• AGREMENT/INIŢIERE ÎNOT ADULŢI
-- 17,50 lei/ora (abonament lunar de 4 ore = 70 lei).

• Accesul la bazinul de înot se face pe bază de abonament de minim 4 ore.
  • Documente necesare înscrierii la bazinul de înot:

- cerere înscriere (cu aprobarea scrisă a părinţilor pentru elevii mai mici de 16 ani);

- adeverinţă de elev pentru elevii altor şcoli;

- aviz epidemiologic/adeverinţă medicală.

• Taxa se încasează numai la casieria şcolii.
  • Este interzis să se achite taxa la profesorii de înot.
  • Orele pierdute din abonament pentru cursurile de iniţiere se reportează pe baza adeverinţei medicale şi a unei cereri aprobate de conducerea şcolii.
  • Nu se acceptă copii sub vârsta de 4 ani şi 6 luni.
  • Accesul în bazinul de înot este permis numai în echipament adecvat (slip/costum de baie, cască de baie, şlapi, prosop, halat de baie) şi după efectuarea duşului.

Informaţii suplimentare la nr. de tel.: 0734/300.138 (Casieria şcolii)